Programista VBA, nr ref. 163/2017
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

4 000 - 8 000 zł Brutto Umowa o Pracę (możliwe B2B)

Dla naszego Klienta, firmy z Krakowa która zatrudnia około 60 pracowników i zajmuje się usługami z dziedziny doradztwa  informatycznego oraz biznesowego szukamy specjalisty na stanowisko: Programista VBA

Obowiązki

tworzenie planów wdrożeń RPA pod względem merytorycznym jak i określonych elementów technologicznych,
rozpoznawanie możliwości automatyzacji procesów przy zastosowaniu RPA,
automatyzacja procesów biznesowych w oparciu o wymogi Klienta,
przekształcanie dotychczasowych rozwiązań na podstawie potrzeb określanych przez użytkowników,
implementowanie, testowanie i wspieranie rozwiązań.

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakresie automatyzacji procesów,
  • dobra znajomość programowania w VBA,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • swobodna komunikacja w  j. angielskim,
  • dyplom ukończenia studiów wyższych.
Mile Widziane:
  • Rozeznanie w procesach biznesowych,
  • zdolność programowania w .NET, C#, HTML, JS, Windows COM,
  • znajomość rozwiązań RPA, np. UI Path, AutoHotkey, Automation Anywhere, BluePrism,
  • dotychczasowa praca w międzynarodowym środowisku,
  • gotowość do sporadycznych podróży służbowych.
Oferujemy:
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • elastyczny czas pracy,
  • karta Luxmed, Multisport,
  • umowa o pracę (lub B2B).

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777