UX/ UI Designer, nr ref. 78/2019
Miejsce Pracy: Katowice , Śląskie
Wynagrodzenie:

do 12 000 PLN Netto

Dla mojego klienta poszukuję doświadczonej osoby na stanowisko UX/UI Designer do pracy w dynamicznym zespole tworzącym innowacyjne produkty z branży bukmacherskiej.

Wymagania:
  • Doświadczenie przy zadaniach związanych z UX/UI,
  • Doświadczenie w projektowaniu architektury informacji, tworzenia ścieżek klienta i możliwych scenariuszy użycia
  • Doświadczenie w realizacji projektów interaktywnych, w tym w projektowaniu aplikacji mobilnych i serwisów www,
Obowiązki:
  • Projektowanie makiet interfejsów aplikacji/web w oparciu o badania potrzeb Klientów,
  • Dbałość o spójność projektowanych rozwiązań, rekomendowaniem zmian optymalizujących ścieżki oraz interakcje użytkowników,
  • Analiza procesów na podstawie danych ilościowych i jakościowych,
  • Monitorowanie rezultatów projektowanych rozwiązań i ich optymalizacją,
  • Śledzenie i analizowanie nowych trendów, innowacji w obszarze UX.
  • Przeprowadzanie badań użyteczności i testów funkcjonalnych oraz walidowanie przygotowanych propozycji pod kątem ich zgodności z potrzebami Klientów,
Mile Widziane:
  • Znajomość narzędzi Adobe XD, Adobe Illustrator, Zeplin, Marvel/In-vision oraz metodyk Scrum oraz Jira,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Pasja do sportu, znajomość branży bukmacherskiej

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973