UX Designer Warszawa, nr ref. 334/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie – do 9 000 zł brutto, zatrudnienie – umowa o pracę

Dla firmy zajmującej się tworzeniem produktów cyfrowych poszukujemy projektanta UX. Firma szuka osoby, która będzie wspierać klientów w ocenie swoich potrzeb i pragnień wraz z uwzględnieniem znaczących rozwiązań digitalowych.

Wymagania:
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w definiowaniu, projektowaniu mobilnych i bogatych aplikacji sieciowych
  • Umiejętność tworzenia prac, które ilustrują Twoją znajomość najlepszych praktyk dotyczących konkretnych touchpointów, lubisz wprowadzać innowacyjne rozwiązania oraz dbasz o szczegóły
  • Ukończyłeś studia licencjackie
  • Dążysz do doskonałości w planowaniu, analizowaniu i definiowaniu kierunków produktu
  • Znasz płynnie język angielski (mile widziana również znajomość języka niemieckiego)
Obowiązki:
  • Ustalanie oraz doprecyzowanie z klientami i zainteresowanymi stronami celów produktu oraz ustalania strategii UX.
  • Przeprowadzanie badań użytkowników, w metodologii ukierunkowanej na użytkownika i generowanie odpowiedniej dokumentacji (persona, mapy podróży naszych użytkowników)
  • Wykonywanie badań rynkowych oraz informowanie zespołów o wynikach
  • Określanie specyfikacji produktów sieciowych, mobilnych i opartych na aplikacjach (dokumenty koncepcyjne, wireframe, mapy przepływu, mapa stron)
  • Sprawdzanie poprawności decyzji projektowych przez prawdziwych użytkowników za pomocą testów użyteczności lokalnej i zewnętrznej
  • Ułatwienie komunikacji w interdyscyplinarnym i agilowym zespole
  • Umiejętność zaprezentowania i dokumentacji swojej pracy w interesujący sposób
Mile Widziane:
  • potrafisz przekazywać swoje pomysły wizualnie
  • potrafisz tworzyć interaktywne wzory produktów
  • potrafisz projektować animacje UI i mikro interakcje
Oferujemy:
  • Możliwość realizowania ciekawych projektów dla znanych klientów firmy
  • firma ceni sobie work – life balance
  • elastyczne godziny pracy
  • wspaniali koledzy w pracy :)

Osoba prowadząca projekt:
Katarzyna Rusecka
k.rusecka@new-invest.pl
Tel: +48 661 351 661