Senior UX/UI Designer, nr ref. 19/2022
Miejsce Pracy: Cała Polska , Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK

17 000 - 22 000 pln netto na B2B (w tym 20 dni platnego urlopu)

Możliwe także UoP

Poszukujemy osoby z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie UX/UI, także z doświadczeniem liderskim, z zacięciem na design leadera. Senior UX/UI Designer będzie odpowiedzialny/a za stworzenie strategii designu w firmie. Na ten moment będzie jedynym designerem w zespole.

Misją firmy jest pomaganie pragmatycznym innowatorom w budowaniu produktów cyfrowych, które rozwiązują realne problemy, a także prowadzenie ich w podejmowaniu właściwych decyzji w dynamicznym świecie IT.

Pracują w sposób Agile, używając nowoczesnego stosu technologicznego: Frontend: React, rxjs, TypeScript, redux, formik, chart.js; Backend: Java, Spring Boot, Micronaut, PostgreSQL, ElasticSearch, RabbitMQ, Docker, Docker Swarm cluster, Jenkins; Mobile: React Native, Expo, NativeBase, Redux, StyledComponents, TypeScript Designers: Figma.

Budują aplikacje, które działają, które się skalują i które można utrzymać przez dłuższy czas. Ich głównymi klientami są startupy z calego świata w fazie skalowania.

Miejsce pracy: Warszawa lub zdalnie (także po Covid-19)

Wielkość firmy: 35 osób

Zespół: kilkuosobowy (PM + programiści)

Godziny pracy: elastyczne ( ważne jest to, aby być obecnym na spotkaniach, np. na daily)

Proces rekrutacji:

- udostępnienie na potrzeby rekrutacji CV + portfolio

- 20 minutowa wstępna rozmowa HR (określenie czy cele/oczekiwania kandydata są spójne z celami/oczekiwaniami firmy)

- rozmowa właściwa, która sklada się z godzinnej rozmowy technicznej i 30 minutowej rozmowy HR

- deczyja

Wymagania:
  • Znajomość Figma
  • Doświadczenie w agile
  • Doświadczenie w pracy z klientem (m.in. prowadzenie warsztatów)
  • Płynna znajomość angielskiego oraz polskiego
  • Aktualna wiedza na temat metodologii, standardów i najlepszych praktyk w UX i UI
  • Silne umiejętności komunikacyjne pozwalające na współpracę z różnymi interesariuszami
Obowiązki:
  • Pomoc klientom firmy w budowaniu wartościowych produktów, które spełniają potrzeby ich użytkowników
  • Kształtowanie strategii UX/UI firmy
  • Prowadzenie warsztatów mających na celu określenie i ocenę wymagań UX/UI
  • Tworzenie makiet
  • Współpraca z zespołem programistów i innymi interesariuszami
  • Tworzenie i utrzymywanie systemu projektowego
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z UX
  • Przeprowadzanie korekt układu w oparciu o informacje zwrotne
Oferujemy:
  • Multisport
  • LuxMed
  • Pomoc psychologiczna HearMe pokrywane w 100% przez firmę
  • Płatne dni wolne na konferencje & szkolenia
  • Pokrycie 100% wszystkich kosztów edukacji
  • Do tego sprzęt i wszystkie potrzebne programy i licencje. Jeśli dana osoba chce pracować na swoim sprzęcie też jest taka możliwość.

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667