UX/UI Designer (poziom mid lub senior), nr ref. 11/2022
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Od 18 000 - 21 500 pln netto na B2B.

Od 15 000 - 18 000 pln brutto na UoP

Firma istnieje na rynku ponad 30 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze. Opracowuje rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego. Jest twórcami i integratorami innowacyjnych platform internetowych i aplikacji mobilnych oraz dba o CX dla wielu dużych, międzynarodowych organizacji.

Wielkość organizacji: do 300 osób

Wielkość zespołów projektowych: od kilku do kilkunastoosobowych. Sztywny podział na backend i frontend + zespoły QA/UX/IT. Praca w ramach zespołu Agile, także Scrum.

Skład zespołu: backend developer, frontend developer, fullstack developer, lider techniczny, architekt, devOps, tester manualny, project manager, scrum master, UI designer, UX designer

Praca: 100% zdalna lub w biurze w Łodzi. Raz w miesiącu mile widziany przyjazd do biura w Łodzi na 2-3 dni (nie jest to warunek konieczny). Firma zwraca koszty zakwaterowania.

Godziny pracy: start 8 lub 9

Proces rekrutacji: rozmowa online z HR Managerem oraz Senior Designerem, która trwa od godziny do max 1,5 h.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Preferowane 3-5 lat doświadczenia zawodowego
  • Umiejętności w zakresie UI (portfolio)
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu systemów projektowych
  • Doświadczenie w badaniach UX (ilościowych i jakościowych)
  • Doświadczenie w pracy w zwinnych metodologiach UX
  • Doświadczenie z Axure
  • Podstawowa znajomość HTML i CSS
Obowiązki:
  • Udział w każdym etapie realizacji projektu
  • Przeprowadzanie badań
  • Prowadzenie warsztatów dla interesariuszy
  • Współtworzenie dokumentacji projektowej
  • Przeprowadzanie testów jakościowych i ilościowych
  • Tworzenie makiet/modeli/prototypów
  • Nadzorowanie projektu czy jest realizowany zgodnie z ustalonymi założeniami
  • Projektowanie nowych procesów i procedur wewnętrznych
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowania (święta, remont, wakacje)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Szkolenia z umiejętności miękkich
  • Konferencje w Polsce
  • Pomoc w przygotowaniu do wystąpień publicznych
  • Długoterminową współpracę
  • Wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Budżet rozwojowy
  • Branżowe platformy e-learningowe
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667