Projektant UX/UI , nr ref. 46/2020
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

Do 11 000 pln netto na B2B

Firma: Agencja cyrfowa i przede wszystkim zespół ponad 70 specjalistów - projektantów, programistów i konsultantów biznesowych, którzy pracują we wspólnym, międzynarodowym środowisku z biurami w Polsce, Norwegii, Portugalii oraz Niemczech. Pomagamy klientom w tworzeniu i doskonaleniu strategii marketingowej oraz sprzedażowej.

Projekty: długoterminowe m.in. wdrażanie cyfrowej strategii, strony internetowe, aplikacje internetowe, aplikacje mobilne, e-commerce.

Klienci: z branży EdTech, Hralthcare, Charity, e-commerce, FinTech, Travel, Environment.

Ważne:  pracują z Drupal, WordPress, Laravel, WooCommerce, Node.js, Blockchain, React&Vue. Używają: HubSpoot, SEMrush, Hotjar, GitLab, Jira, CI/CD, Docker, Azure.

Praca: elastyczne godziny pracy z mozliwością częściowej pracy zdalnej. Podczas pandemii domowe biuro.

Angielski: dobra znajomośc w mowie i piśmie (minimum B2).

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu UI, w szczególności projektowaniu aplikacji internetowych i złożonych stron internetowych
  • Aktualne portfolio,
  • Wiedza na temat użyteczności, projektowania UX, projektowania produktów i dostępności
  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z klientami
  • Doświadczenie w stosowaniu narzędzi wireframingowych (używane głównie UXPin i Mockflow, czasami także Axure i innych, na życzenie klienta)
  • Biegła znajomość pakietu Adobe CC (PS, IL) lub Sketch / Figma,
  • Dobra znajomość Abstract app
Obowiązki:
  • Uczestniczenie i prowadzenie warsztatów analizy biznesowej
  • Wywiady z interesariuszami i wspólne badania użytkowników, analiza wymagań użytkowników
  • Projektowanie wireframe'ów, prototypów oraz interfejsów użytkownika, aplikacji internetowych, mobilnych i oraz stron internetowych
  • Tworzenie produktów dla globalnego rynku i startupów
  • Opracowywanie i wdrażanie własnych rozwiązań - będziesz miał duży wpływ na to jak pracujemy
  • Audyt użyteczności i wizualnej spójności produktów
  • Pomoc analitykom IT w pracy z interesariuszami biznesowymi i użytkownikami końcowymi
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym, zespołem ds. rozwoju oraz z międzynarodowymi partnerami
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w tworzeniu interaktywnych prototypów (np. InVision, AE, Principle, Flinto, i tym podobne)
Oferujemy:
  • Budżet edukacyjny, konferencje i inne branżowe wydarzenia
  • Możliwość pracy w Polsce, Portugalii lub Norwegii
  • Cotygodniowe lekcje angielskiego
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667