Projektant UX , nr ref. 2/2019
Miejsce Pracy: Bielsko-Biała , Śląskie
Wynagrodzenie:

do 12000 zł brutto UoP

Klient: Firma z Bielsko-Białej, zatrudniająca ponad 200 osób i działająca na rynku od ponad 15 lat, otrzymująca wyróżnienia Forbesa. Firma otrzymała po raz kolejny nagrodę dla firm cieszących się nieskazitelną reputacją i uczciwością wobec pracowników, kontrahentów i Klientów. Obsługuje kilkanaście tysięcy firm w krajach UE w zakresie rozwiązań telematycznych.

Wymagania:
  • Wiedza i doświadczenie dotyczące projektowania użytecznych interfejsów,
  • Zdolności analityczne,
  • Znajomość języka wizualnego Material Design,
  • Znajomość konkurencyjnych i nowoczesnych UI,
  • Znajomość programów do tworzenia makiet (np. Adobe XD),
  • Język angielski na poziomie średnio zaawansowanym,
  • Wymagane portfolio
Obowiązki:
  • Projektowanie interfejsów aplikacji internetowych i mobilnych za pomocą makiet i szczegółowych prototypów (high fidelity),
  • Prototypowanie i projektowanie architektury aplikacji i ścieżek użytkownika,
  • Tworzenie i pilnowanie wytyczonych standardów,
  • Pisanie specyfikacji uzupełniającej do projektów,
  • Bliska współpraca z zespołami deweloperów, testerów, Product Owner’ami, dokumentatorami i innymi projektantami UX,
  • Prowadzenie testów użyteczności.
Mile Widziane:
  • Umiejętność pracy w programach graficznych (Adobe Illustrator, Photoshop)
  • Doświadczenie ze zwinnym dostarczaniem oprogramowania (Agile, Scrum)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,
  • Pakiet benefitów: karta FitProfit, ubezpieczenia grupowe na życie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu),
  • Pracę w kompetentnym zespole,
  • Creative Room, który pozwoli Ci rozwinąć ukryte pokłady twórczości,
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwoju zawodowego (szkolenia, wyjazdy)
  • Zdrowe podejście, zrozumienie, otwartość, szczerość i przejrzystość na każdym poziomie

Osoba prowadząca projekt:
Agnieszka Hornowska
a.hornowska@new-invest.pl
Tel: +48 661 351 661