Młodszy tester oprogramowania w branży FinTech, nr ref. 400/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

4 000 - 6 000 zł brutto UoP, UoD lub netto B2B

Opis:

Kim jesteśmy?

New-Invest, to prężnie rozwijająca się Agencja Zatrudnienia złożona z ambitnych i profesjonalnych rekruterów, dla których najważniejszy jest człowiek. Każdy z nas pełni wiele funkcji począwszy od researchera, przez head huntera, aż do key account mangaera. Każdy klient i każdy kandydat zasługuje na indywidualne podejście i osobę, która rozumie potrzeby partnerów z którymi pracuje.

Kim jest nasz klient?

Naszym klientem jest zespół pasjonatów tworzących nowoczesną platformę usług bankowych dla sektora SME. Młody zespół, który stawia na dostarczenie wartościowych rozwiązań technologicznych dla obszaru finansowego. Zespół stworzył i wdrożył produkt, biznesowe konta bankowe zintegrowane zintegrowane z jednymi z najlepszych usług FinTech na rynku europejskim. Tworzona platforma to eleganckie połączenie technologii i ekonomii, którego częścią możesz zostać.

Jeśli dbasz o jakość kodu i dostrzegasz, że skomplikowane problemy mogą mieć proste rozwiązania, to oferta przeznaczona jest właśnie dla Ciebie!

Wykorzystywane narzędzia i metodyka:

Team City Cl, BitBucket, GIT, Scrum.

 Dwutygodniowe sprinty.

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne lub informatyczne.
  • Doświadczenie w tworzeniu przypadków i scenariuszy testowych.
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych.
  • Nie musisz być doświadczonym testerem, ale pierwsze doświadczenia warto mieć za sobą.
  • Powinieneś/powinnaś wiedzieć jak wygląda scenariusz i potrafić napisać warunki.
  • Znajomość języka SQL.
  • Wiedza z obszaru bankowości będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość języka angielskiego – pracujemy w międzynarodowym zespole, język niemiecki lub francuski będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki:
  • Testowanie platformy z obszaru bankowości.
  • Wsparcie w testach integracyjnych z partnerami.
  • Aktywna współpraca z developerami przy projektowaniu nowych funkcjonalności.
  • Przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych, planów testów.
  • Troska o najmniejsze szczegóły i wysoką jakość.
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze z młodym, międzynarodowym zespołem
  • Ciekawe, kameralne szkolenia.
  • Międzynarodowe środowisko pracy.
  • Możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze czasu. Minimum 30h tygodniowo.

Osoba prowadząca projekt:
Marcin Nowik
m.nowik@new-invest.pl
Tel: +48 500 078 017