Tester Oprogramowania / QA, nr ref. 481/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

Klient jest otwarty na propozycje Kandydatów

Naszym Klientem jest wewnętrzny software house zlokalizowany w Warszawie. Specjalizuje się w rozwiązaniach opartych o technologie Microsoft. Obecne trwają prace nad największą zautomatyzowaną platformą. Firma funkcjonuje na rynku od 1990 roku.

Wymagania:
  • podstawowa znajomość SQL, JavaScript, jQuery, HTML5, CSS3 znajomość z metodologiami Agile
  • doświadczenie w testowaniu automatycznym i manualnym
  • własna inicjatywa oraz intuicja w znajdowaniu błędów
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
Obowiązki:
  • praca z programistami oraz zespołem supportowym
  • testowanie funkcyjne
  • dostarczanie obiektywnego feedback’u dla zespołu deweloperów
  • utrzymywanie dokumentacji
  • praca z repozytoriami kodu
  • komunikacja w języku angielskim z innymi członkami zespołu
Mile Widziane:
  • umiejętność tworzenia oraz uruchamiania skryptów testowych
  • umiejętność programistyczne oraz pasja do automatyzacji
  • wiedza na temat .NET i/lub Node.js
  • umiejętność testowania skalowalnych systemów
  • umiejętność testowania wydajnościowego
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach kontraktu B2B
  • parking blisko biura
  • zalecany blok wspólnej pracy to 11-16, reszta dowolnie
  • możliwa sporadyczna praca zdalna
  • opieka medyczna (po okresie próbnym)
  • praca w zespole developerów

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777