Tester oprogramowania, nr ref. 8/2022
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK

Poziom mid:  do 15k PLN netto (B2B), do 12 000 PLN brutto (UoP)

Poziom senior:  15 000 -21 000 PLN netto (B2B), do 17 000 PLN brutto (UoP)

Firma: specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IoT oraz oprogramowania mobilnego dla klientów konsumenckich i przemysłu. Spółka jest częścią francuskiej firmy IT. Tworzy i integruje kompletne systemy, począwszy od produkcji sprzętu IoT, poprzez tworzenie oprogramowania i analizę danych w oparciu o sztuczną inteligencję (machine learning / big data), aż po aplikacje internetowe i mobilne.

Wielkość zespołu w Warszewie: 30 osób

Godziny pracy: start 8-9

Tryb pracy: hybrydowy (Warszawa / Saska Kępa) lub 100 % zdalny - zalezy od preferencji kandydata

Projekt: Vision 8 CAMA jest najszybciej rozwijającą się aplikacją CAMA w Stanach Zjednoczonych. Sprzedawana hrabstwom i różnym gminom, Vision 8 pomaga tym urzędom w śledzeniu działek, ich wartości i istotnych szczegółów z nimi związanych. Wszystko, od domów, upraw, typów gleby po platformy wiertnicze, można konfigurować w ramach Vision 8 CAMA, dzięki czemu jest to najbardziej elastyczne rozwiązanie CAMA na rynku.
Wymagania:
  • Preferowane 2 lat doświadczenia zawodowego w QA dla mida lub 4 lata doświadczenia dla seniora
  • Wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych i desktopowych
  • Doświadczenie w pracy w systemie śledzenia JIRA/Confluence
  • Doświadczenie w testowaniu GUI
  • Znajomość metodologii, procesów i narzędzi QA
  • Doświadczenie w pracy w środowiskach Agile
  • Znajomość języka angielskiego B2/C1
  • Certyfikat ISTQ
Obowiązki:
  • Współpraca z zespołem programistów, UX i project managerów
  • Utrzymywanie dokumentacji testowej (przypadki testowe, listy kontrolne, dane testowe)
  • Raportowanie stanu testów do zespołu
  • Testowanie zarówno stron internetowych jak i aplikacji
  • Branie czynnego udziału w doskonaleniu rozwijanej aplikacji
Mile Widziane:
  • Znajomość testów REST API (Postman/Swagger)
  • Doświadczenie w testowaniu kodu napisanego w Pythonie (.NET na plus)
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego (indywidualna ścieżka, szkolenia i konferencje branżowe)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, karnet na siłownię oraz elastyczne godziny pracy

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667