Tester Oprogramowania, nr ref. 189/2018
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie

4 000 - 12 000 netto w zależności od doświadczenia B2B lub umowa o dzieło

Opis:

Kim jest nasz klient?
Nie sposób wyobrazić sobie obecnie marki, która skutecznie istnieć może bez odpowiedniej promocji w internecie. Obecność ta musi mieć wymiar nie tylko produktowy, wizualny ale także powinna być wspierana odpowiednią strategią komunikacji z potencjalnym nabywcą. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Polsce oraz USA. Startup, który tworzony jest przez grupę kilkudziesięciu pasjonatów, którzy każdego dnia zwiększają poziom komunikacji firm z ich klientami. Z usług skorzystały firmy takie jak BMW, Volkswagen oraz Raiffeisen Polbank. Jeśli chcesz wziąć udział w takim projekcie, spójrz na poniższe wymagania i aplikuj!

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność automatyzacji testów aplikacji webowych
  • Znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
  • Praktyczne doświadczenie w analizie wymagań i pracowywania danych testowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
Obowiązki:
  • Osoba na tym stanowisku będzie samodzielnie rozwiązywać problemy oraz testować oprogramowanie. Będzie pracować z programistami oraz z innymi członkami zespołu.
  • Kim jest nasz klient?
  • Nie sposób wyobrazić sobie obecnie marki, która skutecznie istnieć może bez odpowiedniej promocji w internecie. Obecność ta musi mieć wymiar nie tylko produktowy, wizualny ale także powinna być wspierana odpowiednią strategią komunikacji z potencjalnym nabywcą. Mój klient to firma, która kreuje usługi z zakresu Callback. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Polsce oraz USA. Startup, który tworzony jest przez grupę kilkudziesięciu pasjonatów, którzy każdego dnia zwiększają poziom komunikacji firm z ich klientami. Z usług skorzystały firmy takie jak BMW, Volkswagen oraz Raiffeisen Polbank. Jeśli chcesz wziąć udział w takim projekcie, spójrz na poniższe wymagania i aplikuj!
Mile Widziane:
  • Certyfikat ISTQB
Oferujemy:
  • - Wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu
  • - Rozwój oraz awanse wraz z dynamiczną ekspansją przedsiębiorstwa
  • - Międzynarodowe środowisko pełne młodych pasjonatów
  • - Indywidualnie ustalony okres próbny
  • - Dodatkowe wydarzenia w biurze oraz poza nim: szkolenia językowe oraz branżowe, certyfikaty, targi w kraju oraz międzynarodowe, konferencje
  • - Dodatkowe benefity- karta sportowa, prywatna opieka medyczna
  • - Elastyczny czas pracy- możliwość przychodzenia do godziny 11
  • - Praca w Agile
  • - Płatny urlop
  • - Praca w wymiarze: 80% nowe funkcjonalności /20% utrzymania

Osoba prowadząca projekt:
Samanta Tyrakowska
s.tyrakowska@new-invest.pl
Tel: +48 695 825 258