Test Engineer, nr ref. 44/2021
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

Do 10 000 pln brutto na UoP

Do 12 000 pln netto na B2B (w tym 20 lub 26 dni urlopu i oraz 10 dni platnego chorobowego)

Klient: polska firma, która działa w sektorze ICT i zatrudnia obecnie ok 50 specjalistów.

Poszukujemy osoby do zespołu zajmującego się systemami symulatorów stacji bazowych telefonii komórkowej 3G, LTE i 5G.

Miejsce pracy: Kraków, obecnie praca 100% zdalna. Po pandemii firma będzie zachęcać do trybu hybrydowago lub stacjonarnego.

Wymagania:
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość metod i narzędzi związanych z testowaniem oprogramowania (np. AutoIt)
  • Znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
Obowiązki:
  • Testowanie oprogramowania wbudowanego warstw L1, L2 i L3 nowoczesnych protokołów telekomunikacyjnych
  • Zarządzanie zestawami testów automatycznych, raportowanie wyników
  • Praca z zespołem międzynarodowym
Mile Widziane:
  • Znajomość protokołów transmisji bezprzewodowej: (3G, LTE, LTE-A, 5G)
  • Doświadczenie z Git/Bitbucket, Jira
Oferujemy:
  • Prace przy rozwiązaniach stosowanych przez światowych liderów w branży telekomunikacyjnej
  • Międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołem z UK (możliwość wyjazdów oraz szkoleń w Wielkiej Brytanii po wygaśnięciu pandemii)
  • Dofinansowanie w ramach programu BenefitSystems
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Premie, nagrody uznaniowe, imprezy integracyjne

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667