Software Tester Toruń, nr ref. 136/2018
Miejsce Pracy: Toruń , Kujawsko-pomorskie
Wynagrodzenie:

do 10 000 pln brutto Umowa o Pracę

Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania na routery światłowodowe. Aplikacje tworzone są na system Linux ( user space, kernel ). Firma projektuje i wytwarza oprogramowanie dla własnych produktów.

Wymagania:
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych,
  • Doświadczenie w użytkowaniu systemu Linux,
  • Doświadczenie w projektowaniu scenariuszy testów i wykonywaniu testów,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolność do nauki nowych technologii.
Obowiązki:
  • Projektowanie i wykonywanie strategii testów i badań w oparciu o wymagania klienta,
  • Opracowywanie i wykonywanie testów manualnych i automatycznych,
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi zespołami.
Mile Widziane:
  • Certyfikaty takie jak ISTQB,
  • Certyfikaty z zagadnień sieciowych np. Cisco CCNA,
  • Znajomość języków skryptowych: Python, Bash itp.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dofinansowania (multisport, opieka medyczna, obiady),
  • Rozwój kompetencyjny, wliczając szkolenia.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861