Software Tester Szczecin, nr ref. 177/2018
Miejsce Pracy: Szczecin , Zachodniopomorskie

Wynagrodzenie: Junior do 5400 pln brutto Umowa o Pracę/ Regular do 7100 pln brutto Umowa o Pracę/ Senior do 9400 brutto Umowa o Pracę/ wynagrodzenie podlega negocjacjom

Opis:

O firmie:

Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania na routery światłowodowe. Aplikacje tworzone są na system Linux ( user space, kernel ). Rozwiązania są projektowane i tworzone w biurze w Szczecinie. Firma projektuje i wytwarza oprogramowanie dla własnych produktów.

Wymagania:
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych,
  • Doświadczenie w użytkowaniu systemu Linux,
  • Doświadczenie w projektowaniu scenariuszy testów i wykonywaniu testów,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolność do nauki nowych technologii.
Obowiązki:
  • Projektowanie i wykonywanie strategii testów i badań w oparciu o wymagania klienta,
  • Opracowywanie i wykonywanie testów manualnych i automatycznych,
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi zespołami.
Mile Widziane:
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu elektroniki,
  • Certyfikaty takie jak ISTQB,
  • Certyfikaty z zagadnień sieciowych np. Cisco CCNA,
  • Znajomość języków skryptowych: Python, Bash itp.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dofinansowania (multisport, opieka medyczna, obiady),
  • Rozwój kompetencyjny, wliczając szkolenia.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861