Software Tester / QA, nr ref. 266/2018
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie

uzależnione od doświadczenia (szukamy od juniorów do seniorów)

Dla jednej z wielkopolskich firm, należącej do niemiecko-japońskiej grupy z branży produkcyjnej, poszukujemy specjalisty na stanowisko: Software Tester

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (inżynieria mechaniczna, elektrotechnika lub informatyka) lub ukończone szkolenie zawodowe
  • Doświadczenie z maszynami CNC
  • Wiedza z zakresu uruchamiania i programowania systemów SIEMENS 840 i Heidenhain TNC 640
  • Podstawowe umiejętności w C ++ i Qt
  • Szybkie myślenie dotyczące procesów technicznych i maszynowych
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i dobre umiejętności komunikacyjne
  • Gotowość do podróży
Obowiązki:
  • Testowanie interfejsów użytkownika (nacisk: funkcjonalność i ergonomia)
  • Opracowanie środowiska testowego
  • Przygotowanie dokumentów testowych na podstawie specyfikacji
  • Analiza błędów oprogramowania na podstawie komunikatów serwisowych
Mile Widziane:
  • pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie
  • dowolną formę zatrudnienia
Oferujemy:
  • rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie i międzynarodowym koncernie
  • stabilną pracę w miłej atmosferze
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania stosowanych w przemyśle
  • bezpłatny parking
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do urlopu
  • dodatkowe ubezpieczennie

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403