Software Tester, nr ref. 258/2018
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

Klient jest otwarty na oczekiwania kandydatów

Forma zatrudnienia możliwa jest według preferencji pracownika (umowa o pracę, umowa zlecenie lub b2b)

Dla jednej z wielkopolskich firm, należącej do niemiecko-japońskiej grupy z branży produkcyjnej, poszukujemy specjalisty na stanowisko: Software Tester

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (inżynieria mechaniczna, elektrotechnika lub informatyka) lub ukończone szkolenie zawodowe
  • Doświadczenie z maszynami CNC
  • Wiedza z zakresu uruchamiania i programowania systemów SIEMENS 840 i Heidenhain TNC 640
  • Podstawowe umiejętności w C ++ i Qt Szybkie myślenie dotyczące procesów technicznych i maszynowych
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i dobre umiejętności komunikacyjne
  • Gotowość do podróży
Obowiązki:
  • Testowanie interfejsów użytkownika (nacisk: funkcjonalność i ergonomia)
  • Opracowanie środowiska testowego
  • Przygotowanie dokumentów testowych na podstawie specyfikacji
  • Analiza błędów oprogramowania na podstawie komunikatów serwisowych
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie
  • dowolną formę zatrudnienia

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887