Tester oprogramowania (mid/regular), nr ref. 10/2019
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Do 15 000 netto na B2B

Adekwatnie UoP

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wdrażanie nowych rozwiązań oraz udzielenie wsparcia dla istniejących systemów

Wielkość organizacji: do 300 osób

Wielkość zespołów projektowych: od kilku do kilkunastoosobowych. Sztywny podział na backend i frontend + zespoły QA/UX/IT. Praca w ramach zespołu Agile, także Scrum.

Podział czasu pracy: 80% development, 10% analiza, 10% dokumentacja

Projekt: branża motoryzacyjna oraz finansowa

Metodologia pracy: zwinne

Skład zespołu: backend developer, frontend developer, fullstack developer, lider techniczny, architekt, devOps, tester manualny, project manager, scrum master, UI designer, UX designer

Praca: 100% zdalna lub w biurze w Łodzi.

Godziny pracy: start 8 lub 9

Proces rekrutacji: rozmowa online z HR Managerem oraz przyszłym przełożonym, która trwa od godziny do max 1,5 h.

Wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność tworzenia kompletnych scenariuszy testowych
  • umiejętność planowania i wykonywania testów: integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa
  • współpraca z zespołem projektowym
  • znajomość podstaw programowania obiektowego (preferowana Java)
  • umiejętność korzystania z narzędzi: Jenkins, JIRA, Confluence,TestLink lub podobne
  • umiejętność korzystania z narzędzi developerskich przeglądarek
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (realizacja projektu w międzynarodowym środowisku)
Obowiązki:
  • przeprowadzanie testów oraz tworzenie kompletnych scenariuszy testowych dla aplikacji webowych i mobilnych
  • organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej
  • rozwój narzędzi testerskich
  • nadzór nad procesem wytwarzania oprogramowania w kontekście CI/CD
  • wiedza z zakresu automatyzacji testów
  • przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych
  • zarządzanie taskami w Jirze
  • kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
Mile Widziane:
  • wiedza z zakresu automatyzacji, znajomość Selenium WebDriver będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowania (święta, remont, wakacje)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Długoterminową współpracę
  • Wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Budżet rozwojowy
  • Branżowe platformy e-learningowe
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Praca na komputerach Mac

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667