QA Tester, nr ref. 55/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

do 13000 netto B2B (do negocjacji)

do 11000 brutto na umowę o pracę (do negocjacji)

Firma, która jest wydawcą portali poświęconych branży nieruchomości, które odwiedza średnio 400 tys. użytkowników miesięcznie. Firma zatrudnia aktualnie ponad 40 osób. Praca odbywa się w biurze zlokalizowanym blisko metra Służew. Na terenie firmy znajduje się parking. Nowoczesne, przestronne, zapewni Ci najwyższy komfort pracy, ale pozwoli też się zrelaksować w chwilach, gdy potrzebujesz przerwy.

Aktualnie poszukujemy dla nich Mid/Senior QA Testerów.

Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość html, css, javascript
  • umiejętność tworzenia kompletnych scenariuszy testowych
  • umiejętność planowania i wykonywania testów: integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa
  • wiedza z zakresu automatyzacji testów
  • umiejętność korzystania z narzędzi do testowania
  • dobra znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • przeprowadzanie testów oraz tworzenie kompletnych scenariuszy testowych dla aplikacji
  • organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej
  • współpraca z członkami zespołu i działem R&D
Oferujemy:
  • pracy zespołowej,
  • rozszerzony pakiet sportowy Multisport,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • inne korzyści, takie jak: szkolenia, kursy językowe i wszelkie aktywności mające sprzyjać podnoszeniu motywacji i radości z pracy
  • świeże owoce i warzywa

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403