QA Specialist, nr ref. 68/2020
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

do 12000 zł brutto uop

do 14000 zł netto b2b

Firma rozwijająca innowacyjną e-księgarnię oraz aplikacje mobilne służące do czytania ebooków i słuchania audiobooków w chmurze. Dostęp do tysięcy książek możliwy jest w ramach stałej, miesięcznej opłaty abonamentowej.

Miejsce pracy: Poznań Centrum lub zdalnie

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Minimum 1 rok doświadczenia z testami automatycznymi
  • Znajomość testów aplikacji webowych lub mobilnych
  • Znajomość C#
  • Znajomość systemów zgłaszania błędów (Redmine/JIRA)
  • Zrozumienie procesu wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia i priorytetyzowania zgłoszeń
  • Przywiązywanie uwagi do szczegółów
Obowiązki:
  • Dbanie o najwyższą jakość wytwarzanych aplikacji webowych i mobilnych
  • Projektowanie i utrzymywanie scenariuszy testowych
  • Wykonywanie testów manualnych i automatycznych
  • Wykrywanie i raportowanie błędów
  • Zgłaszanie propozycji usprawnień
  • Współpraca w zespole z developerami i project managerami
Mile Widziane:
  • Znajomość: Gherkin, SpecFlow, Xamarin.UITest, Selenium WebDriver
  • Systemy kontroli wersji (Git/Mercurial)
  • Znajomość systemów zarządzania testami (TestLink/TestRail)
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (np. SCRUM)
  • Certyfikat ISTQB
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowęo pracę lub wybraną inną formę współpracy.
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej ( w 100%).
  • Pracę przy platformie używanej przez tysiące użytkowników, wprowadzanej na rynki zagraniczne.
  • Ciekawą tematykę i zróżnicowanie zadań.
  • Wpływ na rozwój kluczowych technologii w firmie.
  • Dostęp do szkoleń.
  • Dofinansowanie karty Multisport.
  • Pizza party.
  • Zimowe wyjazdy integracyjny.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403