QA Engineer, nr ref. 454/2017
Miejsce Pracy: Białystok , Podlaskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

6 000 - 12 000 PLN (Brutto Umowa o Pracę / Netto B2B)

Opis:

Klient:

Firma zajmująca się tworzeniem aplikacji, specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji opartych na chmurze oraz dużych produktów korporacyjnych. Firma jest partnerem współpracy dla kilku nowatorskich firm oraz innych uznanych gigantów technologicznych.

Wymagania:
  • około 2 lata doświadczenia w testach oprogramowania
  • dobra znaojomość BDD, Integration Tests, REST API, Selenium,
  • znajomość Kubernetes / Docker swarm, GIT, Jenkins
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania w Python
  • język angielski na poziomie średnio zaawansowanym
Obowiązki:
  • projekt - rozwiązanie oparte o mikroserwisy i służące do obsługi zgłoszeń (tworzenie, śledzenie, kolekcjonowanie statystyk).
  • współpraca z zespołem developerów z USA.
  • udział w projektowaniu, tworzeniu i rozwijaniu ekosystemu mikroserwisów.
  • testy manualne. Automatyzacja testów.
  • automatyzacja deploymentu serwisów
Oferujemy:
  • B2B lub umowę o pracę
  • po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej
  • ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika oraz dzieci
  • szkolenia i konferencje ustalane indywidualnie
  • miejsce parkingowe

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777