QA Engineer, nr ref. 45/2021
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: NIE
Praca za granicą: NIE
Wynagrodzenie:

Od 18 000 - 21 000 pln netto na B2B.

Możiwe także UoP.

Opis:

Firma: specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IoT oraz oprogramowania mobilnego dla klientów konsumenckich i przemysłu. Tworzy i integruje kompletne systemy, począwszy od produkcji sprzętu IoT, poprzez tworzenie oprogramowania i analizę danych w oparciu o sztuczną inteligencję (machine learning / big data), aż po aplikacje internetowe i mobilne.

Wielkość zespołu w Warszewie: ok 30 osób, trwają kolejne zatrudnienia

Godziny pracy: start 8-9

Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa / tryb hybrydowy : 1-2 dni w biurze ze względu na koniecznośc testowania sprzętu

Projekty: aplikacje IoT w medycynie, opiece zdrowotnej i profilaktyce zdrowotnej, Smart Home.

Projekt: pierwsza na świecie inteligentna mata, oparta na opatentowanej technologii mapowania nacisku. Jest w stanie obliczyć wagę, równowagę, postawę i skład ciała z jednego pomiaru. Rozpoznaje również automatycznie wszystkich członków rodziny dzięki zastrzeżonej metodzie analizy śladów.

Stack technologiczny we firmie:

Android: Kotlin / MVVM /RxJava / Gradle / Dagger

iOS: Swift / MVVM / RxSwift / Combine

Poza tym: Slack, Jira, Jenkins, itp. Standard, aktualne narzędzia, żadnych staroci.

Zespoły:

Android: lead dev + senior dev + 2 mid devs + senior QA/DevOps + junior QA + managerowie

iOS: zespół 8 osób + QA + DevOps

Wymagania:
  • Preferowane 3 letnie doświadczenie w Quality Assurance/testowaniu w kontekście zawodowym (Agile team)
  • Umiejętności pisania testów automatycznych + tworzenie planów testowych
  • Umiejętność proponowania nowych rozwiązań QA
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
Obowiązki:
  • Przygotowywanie i wykonywanie planów testowych
  • Doświadczenie w projektowaniu testów automatycznych
  • Znajomość frameworków do testowania aplikacji mobilnych (Espresso, Appium)
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Umiejętność pisania skryptów w Bash/Python
  • Umiejętność projektowania/wykonywania testów backendowych (API) (Postman, JMeter)
  • Umiejętność pracy z Jira lub innym narzędziem do zarządzania zadaniami/błędami
Mile Widziane:
  • Znajomość Selenium Web Driver, Selenium Grid, Robot Framework, Protractor
  • Znajomość zasad i narzędzi CI/CD
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny i sportowy
  • Indywidualna ścieżka rozwoju zawodowego
  • Szkolenia i konferencje branżowe wg uznania

Wynagrodzenie

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667