QA Engineer, nr ref. 24/2021
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

do 14 000 pln netto na B2B. Adekwatnie UoP.

Wrocławski Software House poszerza swój zespół o kolejnego specjalistę w zakresie kontroli jakości.

Stack technologiczny w firmie: React, Vue, Node, PHP, Symfony

Miejsce pracy: Wrocław lub praca 100% zdalna.

Wielkość firmy: obecnie 25 osób

Czas pracy:  10-15 godziny corowe, można zacząć o 7, a można o 10

Wymagania:
  • Doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pisania scenariuszy testowych
  • Znajomość architektur i mechanizmów API opartych o HTTP/REST
  • Znajomość SQL
  • Znajomość narzędzi do testów: Selenium / RESTful testing frameworks / JMeter / SoapUI / BrowserStack
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
Obowiązki:
  • Testowanie funkcjonalne oraz niefunkcjonalne aplikacji webowej tworzonej i rozwijanej w PHP oraz JavaScript
  • Przygotowywanie testów manualnych oraz automatycznych
  • Przygotowanie dokumentacji testowej i raportów z wykonanych testów
  • Wybór i wdrażanie narzędzi wspomagających testowanie
  • Zgłaszanie błędów i usprawnień, a także propozycje zmian procesów QA w całej firmie
  • Codzienna współpraca z zespołem developerów (ok. 8 osób) i project managerem
Mile Widziane:
  • NIE WYMAGANE DODATKOWE ATUTY:
  • Znajomość zagadnień związanych z technologiami webowymi / bazami danych / środowiskiem serwerów wirtualnych
  • Posiadanie certyfikatu ISTQB®
  • Doświadczenie w pracy z Atlassian JIRA, Atlassian Confluence
  • Znajomość podstaw programowania (dowolny język)
Oferujemy:
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenia na życie
  • Firmowa biblioteczka
  • Budżet szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy (start 7-10)
  • 24 dni urlopu, 50% zwrotu za dni chorobowe (B2B)
  • Darmowe lekcje j. angielskiego

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667