QA Automation Engineer (C#), nr ref. 14/2023
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

18 000 - 25 000 pln netto na B2B

Do projektu dla amerykańskiego klienta (praca w godzinach polskiej strefy czasowej) poszukujemy QA Automation Engineer.

Projekt: najszybciej rozwijająca się aplikacją CAMA w Stanach Zjednoczonych. Sprzedawana hrabstwom i różnym gminom, pomaga tym urzędom w śledzeniu działek, ich wartości i istotnych szczegółów z nimi związanych. Wszystko, od domów, upraw, typów gleby po platformy wiertnicze, można konfigurować w ramach tej aplikacji, dzięki czemu jest to najbardziej elastyczne rozwiązanie na rynku.

Wielkość zespołu pracującego przy tym projekcie to 6 osób (.NET Developer, QA, Analityk biznesowy)

Jeśli chodzi o stos techniczny, produkt jest aplikacją desktopową napisaną w C# / WPF i wykorzystującą SQL Server jako bazę danych (usługi internetowe są wdrażane na Google Cloud Platform). Zespół pracuje nad różnymi aspektami oprogramowania, począwszy od analizy biznesowej, rozwoju oprogramowania i testowania, a skończywszy na infrastrukturze / usługach DevOps.

Firma: specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IoT oraz oprogramowania mobilnego dla klientów konsumenckich i przemysłu. Spółka jest częścią francuskiej firmy IT. Tworzy i integruje kompletne systemy, począwszy od produkcji sprzętu IoT, poprzez tworzenie oprogramowania i analizę danych w oparciu o sztuczną inteligencję (machine learning / big data), aż po aplikacje internetowe i mobilne.

Wielkość firmy w Warszawie: 35 osób, natomiast cała grupa liczy ponad 200 osób.

Wielkość zespołu projektowego: 8 osób

Godziny pracy: start: 8-10

Lokalizacja: Warszawa lub praca 100 % zdalna

Proces rekrutacji: rozmowa na Google Meet (1-1,5h) z CEO i i szefem Project Delivery

Wymagania:
  • Preferowane 3 lata doświadczenia w automatycznym testowaniu oprogramowania - doświadczenie z C# lub Selenium
  • Solidne zrozumienie podejścia do testowania oprogramowania, różnych rodzajów testów
  • Doświadczenie w automatyzacji oprogramowania
  • Współpraca z inżynierami QA i programistami, aby zidentyfikować i wdrożyć scenariusze testowe
  • Doświadczenie w tworzeniu planów testów i przypadków testowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • Ciągły rozwój automatyzacji QA
  • 90% automatyzacji, 10% zadań manualnych
  • Tworzenie zautomatyzowanych skryptów dla Regression Test Suite
  • Tworzenie planów i przypadków testowych zgodnie z wymaganiami
  • Utrzymanie zautomatyzowanego zestawu testów i rozwiązywanie problemów z nieudanymi przypadkami testowymi
  • Dbanie o dobre praktyki kodowania i przeprowadzanie przeglądów kodu w celu ich utrzymania
  • Wsparcie w szkoleniu manualnych QA w zakresie testowania automatycznego
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w pracy w zespołach Agile jest dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny i sportowy
  • Indywidualna ścieżka rozwoju zawodowego
  • Szkolenia i konferencje branżowe wg uznania

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667