C# Test Automation Engineer , nr ref. 196/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie

12 000 – 18 500 netto B2B / 7 000 – 11 000 netto umowa o pracę

Opis:

Klient:

Firma z Wrocławia, która od ponad 10 lat tworzy oprogramowania dla branży edukacyjnej i wydawniczej. Firma od dwóch lat pracuje w nearshoringu i współpracuje z takimi klientammi jak: e-commerce czy motoryzacja.

Wymagania:
  • 2 lata doświadczenia
  • znajomość OOP, C#/.NET, NUnit (Selenium/Webdriver), QAComplete (Zephyr/JIRA)
  • Code Reviews, Unit Tests, Testy integracyjne
  • Język angielski (B1+)
Obowiązki:
  • metodologia projektu – Scrum
  • Rozwój: 75%, utrzymanie/naprawa błędów: 10%, dokumentacja: 10%, spotkania: 5%
  • swoboda w wyborze narzędzi
  • Wyjazdy do Drezna (do 2 tygodni w czasie wdrażania się w projekt, 1-2 dni po sprincie)
Oferujemy:
  • kartę Multisport
  • lekcje językowe (angielski i niemiecki)
  • możliwą okazjonalna praca zdalna
  • ubezpieczenia
  • imprezy integracyjne
  • brak korporacyjnego klimatu
  • brak nadgodzin
  • pracę we Wrocławiu (dzielnica Krzyki)

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777