Wdrożeniowiec SQL, nr ref. 58/2020
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

do 11000 brutto

do 12000 netto b2b

Projekt: Tworzenie oprogramowania do obsługi transportu, spedycji i logistyki oraz cła.

Miejsce pracy: praca zdalna z koniecznością wyjazdów do klientów (1-1,5 dnia w tyg.)

Struktura organizacyjna jest stosunkowo płaska tj. Właściciel, Dyrektor Zarządzający, dział programowania i administracja zarządzane przez właściciela, dział serwisu, dział wdrożeń (10 osób), dział sprzedaży

Firma o charakterze rodzinnym – 50 osób.

Elastyczne godziny pracy – start 8-10, koniec 16-18.

Charakter pracy: spotkania (analizy, szkolenia) 20%, wdrożenie zdalne – 65%, 10% wsparcie dla serwisu, 5% wsparcie procesu sprzedaży.

Wymagania:
  • min. 3 lata komercyjnego doświadczenia na podpbnym stanowisku, znajomość branży transport – spedycja – logistyka
  • umiejętność pisania pod MS SQL
  • znajomosć j. angielskiego – nauka technologii, czytanie dokumentacji
Obowiązki:
  • analiza potrzeb klienta,
  • projektowanie zmian w systemie,
  • pisanie zapytań, funkcji, procedur bazodanowych pod MS SQL
  • przygotowanie wydruków (Crystal Reports – edytor formularzy połączony z funkcja wyciągania danych z bazy MS SQL),
  • opracowanie instrukcji,
  • prowadzenie szkoleń dla klientów
  • nadzór powdrożeniowy,
  • wsparcie serwisu,
  • wsparcie procesów sprzedażowych,
  • raportowanie prac przez system Mantis
Mile Widziane:
  • mile widziana umiejętność pisania pod bazę SQLLite (wdrożenia aplikacji mobilnej – część systemu),
Oferujemy:
  • narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer,
  • elastyczne godziny pracy,
  • praca zdalna,
  • prywatna opieka medyczna

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403