SPECJALISTA ds. WSPARCIA I ROZWOJU SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH, nr ref. 57/2020
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

5000 - 7500 netto na umowę o pracę

Miejsce pracy: Warszawa, Wola (5 min. pieszo od stacji metra - Warszawa Wola)

Poszukujemy osoby, na stanowisko specjalisty ds. wsparcia i rozwoju bazodanowego systemu informatycznego (.Net, MSSQL) Rekutację prowadzimy w imieniu warszawskiej kancelarii prawnej, zatrudniającej 150 osób.

Osoba dołączy do 7-osobowego zespołu skałdającego się z administratorów, programistów i helpdesków.

Wymagania:
  • Znajomości baz danych MSSQL i dobra znajomość T-SQL
  • Pracy w systemach Redmine, JIRA.
  • Kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów
  • Dokładności, dobrej organizacji czasu pracy, terminowości
Obowiązki:
  • Wsparcie dla użytkowników aplikacji
  • Import i masowe modyfikacje w bazie danych
  • Tworzenie dokumentacji obsługi i utrzymania systemów IT
  • Testowanie i rozwój aplikacji
  • Monitorowanie infrastruktury teleinformatycznej
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Dofinansowanie do kart ZTM
  • Praca w godz. 8-16/ 9-17

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403