Serwisant SQL – II linia wsparcia, nr ref. 59/2020
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

6000 - 10000 zł brutto na uop

7000 - 12000 zł netto n B2B

Projekt: Tworzenie oprogramowania do obsługi transportu, spedycji i logistyki oraz cła.

Miejsce pracy: Poznań, Winogrady (po okresie wdrożenia możliwa praca zdalna)

Struktura organizacyjna jest stosunkowo płaska tj. Właściciel, Dyrektor Zarządzający, dział programowania i administracja zarządzane przez właściciela, dział serwisu, dział wdrożeń (10 osób), dział sprzedaży

Firma o charakterze rodzinnym – 50 osób. Poszukiwannia osoba dołączy do zespołu 10 serwisantów.

Elastyczne godziny pracy – start 8-10, koniec 16-18.

Obowiązki: Do zadań należy analiza problemu klienta, poprawki/obejścia, analiza przyczyn braku wydajności, definiowanie indeksów, propozycje zmian w systemie, korekty wydruków z wykorzystaniem Crystal Reports.

Co do zasady osoba z drugiej linii serwisu nie ma bezpośredniego kontaktu z klientem.

Wymagania:
  • Umiejętność pisania zapytań, funkcji , procedur bazodanowych pod MS SQL
  • Modyfikacje wydruków w Crystal Reports
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
Mile Widziane:
  • umiejętność pisania pod bazę SQLLite (wdrożenia aplikacji mobilnej – część systemu),
Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy,
  • praca zdalna,
  • prywatna opieka medyczna

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403