Programista PL/SQL, nr ref. 66/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

Do 12 000 pln brutto w ramach Umowy o Pracę

Klient: Firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania dla sektora IT, skupiająca się na poprawie procesów oraz infrastruktury w organizacjach. Jednym z kierunków działań firmy jest wsparcie Samorządów w zakresie m.in. kontroli zarządczej czy prognozy finansowej. Ponadto firma działa w sektorach: telekomunikacja, bankowość oraz energetyka.

Stanowisko: Programista PL/SQL

Miejsce pracy: Warszawa, Wola

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Fizyka, Matematyka, Informatyka),
  • Około 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość jednego z języków: C/C++, Java, Python, C#,
  • Umiejętność tworzenia oprogramowania od momentu opisu algorytmu po implementacje modułu,
  • Podstawowa wiedza dotycząca relacyjnych modeli danych, modelowania danych oraz architektury aplikacji,
  • Umiejętność budowy raportów i analiz w oparciu o jedno z narzędzi Oracle Hyperion Planning i Oracle Business Intelligence Publisher,
  • Znajomość architektury rozwiązań z rodziny Oracle E-Business Suite,
  • Umiejętność analizy wymagań biznesowych oraz technicznych,
  • Umiejętność zbierania powyższych wymagań,
Obowiązki:
  • Rozwój oprogramowania,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej,
  • Specjalizacja w kierunku jednego z narzędzi Oracle.
Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861