DB 2 Senior Database Administrator, nr ref. 437/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

600-800 zł netto B2B + Vat / dziennie

Firma z Warszawy, która zajmuje się tworzeniem i rozwojem oprogramowania związanego z branżą loteryjną oraz e-gaming. Prężnie rozwija się od około 30 lat i tworzy nowoczesne systemy loteryjne oraz przygotowuje najlepsze rozwiązania technologiczne w swojej branży.

Wymagania:
  • Około 5-7 lat doświadczenia
  • dogłębna wiedza o SQL oraz optymalizacji wydajności baz danych
  • doświadczenie z DB2
  • doświadczenie w migracji baz Oracle do DB2
  • doświadczenie z Liquibase
  • doświadczenie z lokalnymi oraz zdalnymi kopiami zapasowymi
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
Obowiązki:
  • projektowanie danych słownikowych, struktur baz danych oraz zarządzanie aplikacjami bazodanowymi
  • opracowywanie strategii migracji oraz utrzymania skryptów
  • projektowanie ścieżek migracji ze starszych wersji DB2 do najnowszych wersji
  • zapewnianie spójności i dostępności danych
  • ustalanie procedur odnoszących się do zarządzania: bazami danych, bezpieczeństwem, utrzymywaniem i wykorzystywaniem
  • analiza statystyk i optymalizacja wydajności baz danych
  • tworzenie kopii zapasowych / odzyskiwanie danych i tworzenie skryptów kopii zapasowych
  • dzielenie się wiedzą w zakresie projektowania baz danych oraz kodowania / debugowania instrukcji SQL
Mile Widziane:
  • dodatkowym autem będzie doświadczenie z Oracle, MySQL i SQL Server 2000 oraz ORM
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • możliwość pracy zdalnej (do indywidualnego ustalenia, w zależności od projektu i jego fazy)
  • dogodną lokalizację, Warszawa - blisko centrum (3 przystanki tramwajowe od dworca Warszawa Centralna)
  • ogólnodostępny parking biurowca
  • pracę w zespole kilkunastu programistów.

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777