Analityk/Specjalista ds. cybersecurity, nr ref. 2/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

4 000 - 8 000 zł brutto UoP/zlecenie lub netto B2B

Opis:

Kim jest nasz klient?

firma technologiczna rozwijająca własne rozwiązania informatyczne dla dużych klientów z sektora finansowego oraz telekomunikacji. Oferuje narzędzia wspierające Klientów w obsłudze incydentów bezpieczeństwa, analizy ryzyka i cyberbezpieczeństwa. Rozwiązania firmy oparte są o najnowsze technologie firmy Microsoft, między innymi chmurę MS Azure. Klient rozwija własną platformą, nie jest to projekt custom development. Platforma mojego klienta została wyróżniona wśród najlepszych produktów europejskich związanych z MS Azure. Jeśli chcesz być częścią rozwijającej się firmy i tworzyć doceniony na rynku produkt, zapoznaj się z poniższymi wymaganiami i aplikuj!

Wymagania:
  • Roczne doświadczenie zawodowe w instytucji w obszarze bezpieczeństwa lub informatyki (preferowane branże finansowa, telekomunikacyjna).
  • Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem biznesowym.
  • Umiejętność tworzenia analiz i specyfikacji.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • Wsparcie Klientów w parametryzacji Platformy klienta zgodnie z przyjętą metodyką (zarządzanie sytuacją, incydentami itd.).
  • Analiza wymagań Klientów, dokumentowanie i uzgadnianie pod kątem projektowania nowych rozwiązań/ rozszerzeń funkcjonalnych Platformy klienta.
  • Uczestnictwo w projektach wdrożenia Platformy klienta.
  • Dokumentowanie wyników analiz, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dla Klienta.
  • Współpraca z zespołem Inżynierów/Developerów w ramach tworzenia nowych funkcjonalności.
  • Bieżące wsparcie i rozwiązywanie problemów dla bieżących Klientów.
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników/administratorów biznesowych Platformy klienta.
  • Bieżący przegląd rynku pod kątem nowych wytycznych/ regulacji w obszarze bezpieczeństwa.
Mile Widziane:
  • Znajomość relacyjnych baz danych (podstawy SQL)
  • Znajomość norm związanych z bezpieczeństwem (ISO22301, ISO27001, GDPR i podobnych)
  • Inicjatywa do kreowania nowych rozwiązań wspierających zarządzanie bezpieczeństwem w dużej organizacji.
Oferujemy:
  • Pełny etat, atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Płatny urlop na B2B.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Rozwój umiejętności technicznych i wiedzy specjalistycznej.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

Osoba prowadząca projekt:
Marcin Nowik
m.nowik@new-invest.pl
Tel: +48 500 078 017