Administrator baz danych, nr ref. 115/2019
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

do 8000 netto na umowę,

do 12000 netto na B2B

Firma tworząca produkt, przy którym pracuje cały zespół (15 osób: DEV, QA, PO). Jest to aplikacja webowa w modelu SaaS w branży finansowo-księgowej. Aplikacja ma tez swój mobilny odpowiednik, napisany na iOS oraz Android.

Używane technologie w firmie to: Java, Spring, Hibernate, Angular, PosgreSQL, MongoDB, Solr, Scrum/Agile.

Miejsce pracy: Kraków, Azory

Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku Administratora Baz Danych SQL, (preferowane PostgreSQL)
  • umiejętność diagnozowania problemów wydajnościowych
  • umiejętności analizy wydajności i optymalizacji zapytań SQL -warunek konieczny
  • umiejętność tuningu wydajności silnika bazy danych
  • znajomość systemów Linux
  • znajomość bash lub innego języka skryptowego w stopniu pozwalającym na automatyzację zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji
Obowiązki:
  • monitorowanie i utrzymymanie baz danych PostgreSQL
  • analiza, projektowanie, konfigurowanie i aktualizowanie infrastruktury silnika
  • diagnozowanie incydentów i problemów wydajnościowych bazy danych
  • monitorowanie i rozwój procesów kopii zapasowych oraz testowanie procedur odtworzeniowych
  • rozwój istniejących rozwiązań DR
  • rozwój infrastruktury bazodanowej
  • optymalizacja zapytań SQL
  • współpraca z działem developerskim oraz działem IT w celu implementacji rozwiązań zwiększających wydajność i niezawodność aplikacji
Oferujemy:
  • przy b2b płatny urlop w wymiarze jaki przysługuje na umowę o pracę;
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: od 7 do 9:30.
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • miejsce parkingowe
  • lekcje języka angielskiego (native speaker)
  • imprezy integracyjne

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403