Analityk internetowy, nr ref. 39/2021
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Do 10 000 pln netto na B2B (+ 25 dni płatnego urlopu)

Do 8 000 pln brutto UoP

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wdrażanie nowych rozwiązań oraz udzielenie wsparcia dla istniejących systemów

Wielkość organizacji: do 300 osób

Wielkość zespołó projektowych: od kilku do kilkunastoosobowych. Sztywny podział na backend i frontend + zespoły QA/UX/IT. Praca w ramach zespołu Agile, także Scrum.

Praca: 100% zdalna lub hybryda w biurze w Łodzi

Godziny pracy: start 8 lub 9

Proces rekrutacji: rozmowa online z HR Managerem oraz bezpośrednim przełożonym, która trwa od godziny do max 1,5 h.

Wymagania:
  • Wiedza odnośnie: Google Analytics Universal, Google Analytics 4. rozbudowanego modułu Ecommerce, Google Tag Manager, Looker Studio (Google Data Studio), Hotjar podstaw Java Script, podstaw Google Ads i Google Search Console, podstaw o UX
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • Analiza dane globalnych firm z branży motoryzacyjnej i e-commerce
  • Wdrażanie rozwiązań analitycznych: Google Analytics, Matomo, Google Tag Manager itp.
  • Projektowanie i wdrażanie warstw danych we współpracy z zespołami IT
  • Tworzenie raportów dotyczących kluczowych wskaźników biznesowych i efektywnościowych
  • Opracowywanie wniosków i rekomendacji na podstawie danych ilościowych
  • Współpraca z zespołami programistów oraz z zespołami UX, R&D, contentu i SEO
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Fundusz wakacyjny
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Budżet rozwojowy
  • Branżowe platformy e-learningowe
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667