Scrum Master, nr ref. 264/2018
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

Zależne od Twoich umiejętności!

Widełki: 7,000-12,000 netto (umowa o pracę lub B2B) Zarabiasz więcej? Również chętnie rozpatrzymy Twój profil.

Firma zajmująca się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania dla wizualizacji, automatyzacji i optymalizacji procesów produkcyjnych, jak również analizą produkcyjną i systemową oprogramowania. Realizatorzy setek projektów w kilkunastu krajach na pięciu kontynentach.

Wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia w pracy jako Scrum Master.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Rozumienie procesów tworzenia oprogramowania - znajomość platformy .NET
  • Znajomość zwinnych metod wytwarzania oprogramowania.
Obowiązki:
  • Umiejętne zarządzanie zespołem.
  • Zadawanie odpowiednich pytań w odpowiednim czasie.
  • Praca nad optymalizacją rozległych procesów produkcyjnych.
  • Tworzenie oprogramowania, które wywiera rzeczywisty wpływ na optymalizację procesów.
  • Wprowadzanie nowoczesnych technologii w organizacji.
Mile Widziane:
  • Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu oprogramowania związanego z procesami produkcyjnymi, tym chętniej Cię poznamy!
Oferujemy:
  • Praca w młodym zespole, pełnym pasji.
  • Udział w prestiżowych i międzynarodowych projektach.
  • Udział w kursach i szkoleniach.
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie (na życzenie).
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Karta MultiSport.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Imprezy firmowe i imprezy integracyjne.

Osoba prowadząca projekt:
Patryk Morawiec
p.morawiec@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666