Software Engineer ze znajomością Scala, nr ref. 214/2018
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

7 500 zł - 11 000 zł (mid level)

11 000 zł - 14 000 zł (senior level)

kwoty brutto w przypadku umowy o pracę / netto w przypadku B2B

Prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma tworząca innowacyjne rozwiązania wspierające reklamę cyfrową, poszukuje pracownika na stanowisko Software Engineer. Korzystając z technologii Cross-Device zdobyła uznanie wielu swoich klientów, wśród których znajdują sę takie firmy jak Deutsche Bank, Red Bull, Vodafone czy Axel Springer. Dzięki licznym nagrodom zdobyła uznanie na rynku europejskim i światowym.

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, entuzjastycznie nastawioną do nowych wyzwań zapraszamy do rekrutacji. Praca odbywa się w biurze w samym sercu Poznania.

Wymagania:
  • Dobra umiejętność kodowania
  • Dobra znajomość złożoności algorytmów, struktur danych i ich właściwości
  • Umiejętność kodowania w języku Java, Scala lub Python
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie użytkownika
  • Znajomość zasad projektowania obiektowego
  • Zamiłowanie do tworzenia dobrego oprogramowania oraz rozwiązywania problemów
  • Umiejętność uczenia się nowych technologii
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych i SQL
  • Znajomość stylu architektonicznego REST i protokołu HTTP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i zrozumienie dokumentacji
Obowiązki:
  • Projektowanie i wdrażanie systemów skalowanych do przetwarzania żądań o niskiej i wysokiej przepustowości
  • Tworzenie kodów jakości produktu do przetworzenia tysięcy zapytań na sekundę w środowisku rozproszonym
  • Tworzenie kodu o wysokiej jakości i wydajności
  • Ulepszanie kodu zarówno swojego jak i współpracowników
  • Tworzenie testów jednostkowych dla swojego kodu
  • Praca w oparciu o zasady git-flow
  • Dokumentacja i współpraca z WIKI, JIRA i Bitbucket
Mile Widziane:
  • Znajomość następujących technologii: Apache Kafka, Apache Spark, Redis, Play Framework, Avro, Apache Parquet, Hadoop, Akka, Spray, JavaScript, Aerospike
  • Rozumienie systemu operacyjnego Linux na poziomie zaawansowanym
  • Doświadczenie z infrastrukturą AWS
  • Dobra znajomość JVM (zarządzanie pamięcią i usuwanie śmieci, model pamięci Java itp.)
Oferujemy:
  • Praca z niezwykle zmotywowanym i wykwalifikowanym zespołem najlepszych wykonawców
  • Praca z nowoczesnymi technologiami (Big Data, Machine Learning, adtech)
  • Możliwość wyboru swojego sprzętu (laptop z systemem Linux, OSX lub Windows, monitor zewnętrzny IntelliJ IDEA itp.)
  • Świetna lokalizacja w centrum Poznania
  • Budżet konferencyjny
  • Integracje w atrakcyjnych lokalizacjach
  • Środowe lunche i piątkowe drinki
  • Darmowe przekąski, kawa i napoje

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Nowakowska
j.nowakowska@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 348