Scala Developer Junior/Mid/Senior, nr ref. 30/2019
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie

Proponowane wynagrodzenie: 7 000- 18 000 netto/B2B w zależności od doświadczenia.

Firma specjalizująca się w pozyskiwaniu i przetwarzaniu informacji, projektowaniu i budowaniu baz danych oraz świadczeniu usług i dostarczaniu rozwiązań z zakresu analityki Big Data dla sektora finansowego szuka specjalisty na stanowisko Scala Developer.

Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy ze Scalą
  • Dobra znajomość SQL
  • Znajomość Unixa i Basha
  • Entuzjastyczne podejście do tworzenie aplikacji backendowych
  • Otwartość i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy na temat nowych technologii oraz wykorzystywania ich w praktyce
Obowiązki:
  • Projektowanie, implementacja oraz rozwój innowacyjnych usług i produktów (w projektach typu Business Intelligence), np. platformy do analizy dużych zbiorów danych, m.in. publicznych rejestrów rządowych
  • Projektowanie i rozwój modułów oraz strumieni przetwarzania danych na potrzeby zbierania, weryfikacji, zarządzania oraz dystrybucji dużych zbiorów danych
  • Utrzymanie i rozwój istniejącej już hurtowni danych
  • Praca w najnowszych technologiach, m.in.: Scala, Monix, CATS, Akka, Kafka, Rabbit, Slick, Shapeless, elasticsearch, functional programming
Mile Widziane:
  • Znajomość JavaScript/ Groovy/ Python
  • Znajomość Hadoop/ Pentaho/ SPSS
  • Doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu aplikacji reaktywnych
  • Doświadczenie z Kafka/ SBT/ Akka/ Play Framework
Oferujemy:
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Finansowanie kursów i szkoleń
  • Karta zniżkowa Sky Tower
  • Brak dress code
  • Dowolna forma współpracy
  • W przypadku B2B bezpłatne prowadzenie księgowości
  • Płatny urlop i L4
  • Brak nadgodzin
  • Bezpłatne korzystanie z apartamentu w Pradze
  • Kuchnia wypełniona kawą, herbatą, yerbą
  • Po okresie wdrożenia możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy

Osoba prowadząca projekt:
Honorata Braczyńska
h.braczynska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726