Scala Developer, nr ref. 26/2019
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

8K - 14K netto przy B2B

Firma specjalizująca się w pozyskiwaniu i przetwarzaniu informacji, projektowaniu i budowaniu baz danych oraz świadcząca usługi i dostarczająca rozwiązania z zakresu analityki Big Data dla sektora finansowego.

Firma poszukuje osób do swojego zespołu we Wrocławiu.

Wymagania:
  • Swobodne posługiwanie się Scalą (przynajmniej dwa lata doświadczenia)
  • Dobra znajomość SQL + wiedza z zakresu analizy dużych ilości informacji (hurtownie danych) i rozwiązań bazodanowych (praca w PostgreSQL)
  • Znajomość Unixa i Basha
  • Entuzjastyczne podejście do tworzenie aplikacji backendowych
  • Otwartość i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy na temat nowych technologii oraz wykorzystywania ich w praktyce
Obowiązki:
  • Projektowanie, implementacja oraz rozwój innowacyjnych usług i produktów (w projektach typu Business Intelligence), np. platformy do analizy dużych zbiorów danych, m.in. publicznych rejestrów rządowych;
  • Projektowanie i rozwój modułów oraz strumieni przetwarzania danych na potrzeby zbierania, weryfikacji, zarządzania oraz dystrybucji dużych zbiorów danych;
  • Utrzymanie i rozwój istniejącej już hurtowni danych;
  • Praca w najnowszych technologiach, m.in.: Scala, Monix, CATS, Akka, Kafka, Rabbit, Slick, Shapeless, elasticsearch, functional programming,  (każdy w zespole ma wpływ na wybór technologii wytwarzania i optymalizacji budowanego systemu!)
Mile Widziane:
  • Znajomość co najmniej jednego z innych języków programowania, (np. Groovy, JavaScript, Python)
  • Znajomość co najmniej jednej z technologii analitycznych (np.: Hadoop, Pentaho, SPSS)
  • Doświadczenie z pozostałymi technologiami: Kafka, SBT, Akka, Play Framework
  • Doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu aplikacji reaktywnych
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Opłacane przez firmę konferencje i kursy branżowe
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z apartamentu w Pradze
  • Przy posiadaniu działalności B2B - bezpłatne prowadzenie księgowości
  • Możliwość wyboru formy współpracy

Osoba prowadząca projekt:
Agnieszka Hornowska
a.hornowska@new-invest.pl
Tel: +48 661 351 661