SAP Support Engineer, nr ref. 5/2023
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK

120 zł - 160 zł/h na B2B (+26 dni wolnego od świadczenia usługi)

Firma: została założona w 2001 roku jako spin-off programu Enterprise Application Integration operatora sieci telefonii komórkowej E-Plus Mobilfunk GmbH w Düsseldorfie. Od początku 2006 roku firma, której główna siedziba znajduje się w Düsseldorfie, posiada szwajcarską filię w Hünenberg a od 2011 roku posiada również filię w Polsce. Specjalizuje się w szeroko pojętej integracji usług, procesów oraz systemów IT. Posiada wieloletnie doświadczenie w udanej realizacji projektów integracyjnych w wiodących przedsiębiorstwach w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i krajach pozaeuropejskich.

Wielkość firmy: Polski oddział ok. 30 osób, ogólnie ok. 80 osób

Godziny pracy: 9-17

Proces rekrutacyjny:

- rozmowa techniczna

- rozmowa ogólna (soft skills)

Wymagania:
  • Doświadczenie komercyjne w SAP Process Integration 7.5 and/or SAP BTP Cloud Integration (CPI) - minimum rok
  • Znajomość programowania w Java i Groovy na poziomie podstawowym
  • Ogólna wiedza na temat komunikacji sieciowej, baz danych i plików pomiędzy aplikacjami B2B
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – środowisko międzynarodowe
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (minimum 60%)
Obowiązki:
  • Poszukujemy osoby, która będzie zapewniała wsparcie klientom i użytkownikom SAP na pierwszym i drugim poziomie oraz będzie stanowić „łącznik” pomiędzy programistami trzeciej linii wsparcia a klientem. Dodatkowo osoba na tym stanowisku będzie wspierać programistów i zespoły testowe swoim doświadczeniem w monitorowaniu przypadków testów biznesowych oraz analizy błędów
Mile Widziane:
  • Wiedza z zakresu SAP Solution Manager processes
  • Certyfikat ITIL
  • Wiedza z zakresu SAP IT
  • Doświadczenie z SAP interface technologies ( SOA Manager, IDoc, ABAP Proxy)

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667