SAP FI/CO CONSULTANT, nr ref. 263/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

Do 14 000 pln brutto Umowa o Pracę/ adekwatnie B2B

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w  rekrutacjach z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta poszukujemy specjalistów na  stanowisko

SAP FI/CO CONSULTANT.

Klient:

Międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji wspierająca rynek handlu detalicznego. Firma obecnie zatrudnia ponad 100 osób i cały czas się rozwija.

Wymagania:
  • 1-3 lata doświadczenia w konfiguracji SAP FI/CO,
  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • proponowanie i realizacja zmian konfiguracji,
  • usprawnianie istniejącego systemu,
  • adaptacja modułu FI zgodnie z wymaganiami SD/MM,
  • udział w projektach FI/CO,
Oferujemy:
  • długofalową współpracę,
  • udział w wielu ciekawych projektach, opartych na najnowszych rozwiązaniach,
  • udział w cross-funkcjonalnych projektach ze specjalistami różnych modułów,
  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • projekty średnio – i długoterminowe,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • kartę Multisport,
  • dogodną lokalizację w samym centrum Warszawy,
  • ogólnofirmowy budżet szkoleniowy.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861