Specjalista ds. sprzedaży / Account Manager, nr ref. 41/2018
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

podstawa + prowizje

New-Invest jest agencją personalną specjalizującą się w rekrutacjach pracowników z branży IT.  Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży / Account Manager. Umożliwiamy pracę w niepełnym wymiarze godzin, co pozwoli na pogodzenie studiów dziennych ze zdobywaniem doświadczenia.

Miejsce pracy: Poznań, Słowackiego

Wymagania:
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych, sprzedaży usług B2B i negocjacji handlowych
  • swobodna obsługa komputera i oprogramowania biurowego
  • komunikatywność,
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność budowania relacji z klientami
  • uczciwość i wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • telefoniczne i mailowe pozyskiwanie nowych klientów (sprzedaż usług rekrutacyjnych)
  • samodzielne budowanie i rozwijanie relacji z partnerami i klientami
  • udział w spotkaniach z klientami oraz potencjalnymi klientami
  • współpraca z działem rekrutacji odpowiedzialnym za realizację projektów
  • realizacja planów sprzedażowych
Mile Widziane:
  • zainteresowanie branżą IT
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z wynikami pracy,
  • częste wyjścia integracyjne, młody zespół nastawiony na wzajemne wspieranie się podczas wykonywania obowiązków

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403