Specjalista ds. handlowych, nr ref. 11/2024
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie

Do 9 000 pln netto na B2B (+ płatny urlop 14 dni) + miesięczne premie

Dla firmy z branży IT, której głównym zakresem działalności jest zaopatrywanie klientów w sprzęt biznesowy IT oraz oprogramowanie. Oferują duży wybór komputerów biurowych, notebooki, stacje robocze mobilne i stacjonarne, tablety, monitory, drukarki od znanych i cenionych na rynku światowym producentów.

Szukamy osoby, która będzie pracowała na stanowisku specjalisty ds. handlowych.

Tryb pracy: stacjonarny (Poznań-Grunwald) podczas okresu wdrożenia (3 miesiące). Po okresie wdrożenia możliwa hybryda (3 dni w biurze/2 dni zdalnie)

Wielkość firmy: 12 osób

Wielkość zespołu: 3 osoby

Godziny pracy: 8-16 lub 9-17

Etapy rekrutacji:

- rozmowa online z CEO

- spotkanie stacjonarne w siedzibie firmy (Poznań-Grunwald)

Wymagania:
  • Znajomość i zainteresowanie branżą IT
  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz sprzedaży w branży IT
  • Preferowane 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Postawa proaktywna
  • Samodzielność
Obowiązki:
  • Obsługa sklepu internetowego (zamówienia)
  • Obsługi klienta poprzez różne kanały komunikacji (telefon, e-mail)
  • Rozwijanie i wdrażanie oferty produktowej
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie procesu obsługi klienta
Oferujemy:
  • Bezpłatny parking

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667