Key Account Manager, nr ref. 12/2024
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK

Od 12 000 do 15 000 pln netto na B2B podstawy (+14 dni platnego urlopu) + premie

Dla firmy z branży IT, której głównym zakresem działalności jest zaopatrywanie klientów w sprzęt biznesowy IT oraz oprogramowanie, szukamy osoby, która będzie pracowała na stanowisku Key Account Managera. Oferują duży wybór komputerów biurowych, notebooki, stacje robocze mobilne i stacjonarne, tablety, monitory, drukarki od znanych i cenionych na rynku światowym producentów.

Tryb pracy: zdalny. Tygodniowy okres wdrożenia w Poznaniu.

Wielkość firmy: 12 osób

Etapy rekrutacji:

- rozmowa online z CEO

- spotkanie w siedzibie firmy

- decyzja

Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży (preferowane IT)
  • Innowacyjność i otwartość na nowe wyzwania
  • Proaktywna postawa
  • Umiejętność samodzielnego działania i organizacji czasu pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • Kompleksowe prowadzenie projektów handlowych
  • Bieżąca i bezpośrednia obsługa klientów (spotkania)
  • Budowanie z klientami relacji opartych na zasadach partnerskiej współpracy
  • Opieka nad obecnymi klientami firmy
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Przygotowywanie ofert/umów
  • Realizacja celów sprzedażowych i monitorowanie wyników firmy
  • Budowanie strategii sprzedaży, zarządzanie planem własnej sprzedaży i raportowanie
  • Analiza konkurencji
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu komputerowego i oprogramowania dla klientów biznesowych
Oferujemy:
  • Premie
  • Służbowy samochód

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667