Junior/Mid Technical Consultant - Programmer, nr ref. 50/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

Junior Technical Consultant - Programmer do 6000 pln brutto Umowa o Pracę

Technical Consultant - Programmer 6 000 - 10 000 pln brutto Umowa o Pracę

Klient: Międzynarodowa firma działająca na rynku globalnym. Polski oddział firmy zajmuje się tworzeniem rozwiązań dla sektora bankowego oraz handlu detalicznego.

Kogo szukamy? Szukamy osoby chcącej rozwijać się w strukturach międzynarodowej firmy, która chciałaby związać się z nią na dłużej. Osoba zatrudniona na stanowisku będzie zajmowała się doradztwem technicznym dla projektów IT z dziedziny handlu detalicznego, ponadto będzie ona udzielała wsparcia w konsultacjach oraz w pracach programistycznych co przyczyniać się będzie do sprawnego wdrożenia oprogramowania u klientów firmy na terenie EMEA

Wymagania:
  • Umiejętności programistyczne (.NET, C#),
  • Komunikatywność, doświadczenie w pracy z klientem,
  • Doświadczenie w inżynierii oprogramowania oraz wsparciu IT,
  • Umiejętność samodzielnego zarządzania czasem w pracy,
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Znajomość relacyjnych baz danych,
  • Dobra znajomość Windows (Windows 10, Windows 7, Windows XP, Windows XP Embedded, Windows Server 2003) oraz podstawowa znajomość Linux,
  • Znajomość środowisk sieciowych i protokołu TCP/IP,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • Zadania z zakresu rozwoju oprogramowania (od momentu pozyskiwania wymagań do momentu ostatecznej certyfikacji),
  • Reagowanie na potrzeby biznesowe klientów, pomoc klientom w konfigurowaniu rozwiązań,
  • Pozyskiwanie oraz wykorzystywanie wiedzy na temat głównego produktu,
  • Sporadyczne uczestnictwo w spotkaniach z klientem w celu pozyskiwania wymagań projektowych,
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych na poziomie inżynieryjnym.
Mile Widziane:
  • W przypadku Technical Consultant-Programmer dodatkowo wymagane:
  • Znajomość systemów sprzedażowych (Retail POS),
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (początkowo brak wyjazdów, po 6 miesiącach średnio 1 wyjazd w delegacje za granicę w miesiącu).
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej korporacji,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pracę nad produktem będącym liderem na rynku,
  • Dynamiczny i przyjazny zespół pracowniczy,
  • Różnorodność projektów,
  • Opiekę medyczną.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861