Account Support Analyst, nr ref. 489/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

Wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia kandydata - klient prosi o wskazanie oczekiwań.

Klient: Międzynarodowa firma działająca na rynku globalnym. Polski oddział firmy zajmuje się tworzeniem rozwiązań dla sektora bankowego oraz handlu detalicznego.

Firma obecnie poszukuję kandydata na stanowisko: Account Support Analyst / ICM Admin

Osoba zatudniona na tym stanowisku będzie współpracowała z różnymi działami (serwis, dział finansowy, sprzedaż).

Wymagania:
  • Doświadczenie administracyjne, analityczne i/lub techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office Suite software,
  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat),
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność na pełen etat,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • Koordynowanie działań związanych z rozwiązywaniem problemów użytkowników produktów i usług firmy,
  • Współpraca z innymi podmiotami firmy skoncentrowanymi na operacjach Worldwide Customer Services,
  • Współpraca z Project Managerami, Menedżerami, Koordynatorami Wdrożeń,
  • Utrzymanie i systematyczne poprawianie ustaleń pomiędzy firmą a klientami w ramach SLA,
  • Pomoc w określaniu usług Out-of-Range świadczonych na rzecz klienta,
  • Uczestniczenie w spotkaniach z klientami kiedy jest to konieczne,
  • Analiza problemów i proponowanie rozwiązań,
  • Wspieranie rozwiązań, które będą służyć doskonaleniu oprogramowania i naprawianiu błędów,
  • Analiza umów pomiędzy firmą a innymi podmiotami,
  • Wprowadzanie klientów w użytkowanie narzędziem Customer Specific Service Aid Mini Manual (SAMM)
  • Pomoc w zarządzaniu wierzytelnościami, uruchamianie zapytań,
  • Współpraca z działem help desk, utrzymywanie relacji z klientami,
  • Stanowisko pracy jest dynamiczne w związku z czym obowiązki mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb klienta.
Oferujemy:
  • Pracę w dużej międzynarodowej firmie,
  • Możliwości rozwoju,
  • Budżet na dodatkowe kursy, certyfikaty, konferencje, wyjazdy biznesowe,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861