Ruby on Rails Developer, nr ref. 118/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

do 13 000 netto/B2B

Do firmy z branży medycznej, istniejącej na rynku od ponad 25 lat, szukamy kandydata na stanowisko Ruby on Rails Developer. Miejsce pracy Warszawa- Żoliborz

praca w zespole 4- osobowym

wspólpraca B2B

płatny urlop i chorobowe

okazjonalne home office

elastyczne godziny(początek dnia pracy 8-10, koniec 16-18)

Wymagania:
  • doświadczenie w samodzielnym projektowaniu aplikacji w Ruby on Rails
  • 3- letnie komercyjne w programowaniu
  • umiejętność przygotowania szablonów: CSS3 oraz HTML5
  • dobra znajomość JavaScript, SQL, Linux, GIT, OOP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
Obowiązki:
  • projektowanie aplikacji internetowych oraz rozwój istniejących
  • dbanie o jakość kodu
  • bieżące rozwiązywanie problemów
Mile Widziane:
  • wykształcenie informatyczne
  • znajomość elasticsearch, PostgreSQL, React,
  • wiedza na temat IT security, UX, CMS’s, mobile development, video-streaming, e-commerce, cloud, Agile
Oferujemy:
  • płatny urlop oraz chorobowe w przypadku współpracy B2B
  • możliwa okazjonalna praca zdalna
  • elastyczne godziny(początek dnia pracy 8-10, koniec 16-18)
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, poznawanie nowych technologii
  • PC/Mac/Linux do wyboru

Osoba prowadząca projekt:
Honorata Braczyńska
h.braczynska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726