Senior Web Developer, nr ref. 54/2020
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

do 18 000 pln  netto B2B

do 15500 pln  brutto UoP

Firma: specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IoT oraz oprogramowania mobilnego dla klientów konsumenckich i przemysłu. Spółka jest częścią francuskiej firmy IT. Posiada aktualny certyfikat francuskiego ministerstwa rozwoju i innowacji od 7 lat.

Tworzy i integruje kompletne systemy, począwszy od produkcji sprzętu IoT, poprzez tworzenie oprogramowania i analizę danych w oparciu o sztuczną inteligencję (machine learning / big data), aż po aplikacje internetowe i mobilne.

Zatrudniona osoba będzie rozwijać i i utrzymywać kluczowe komponenty UI i interfejsu.

Szukamy osoby, która pasjonuje się rzemiosłem programistycznym i najlepszymi praktykami. Lubi ergonomiczne i proste interfejsy oraz umie projektować dobrze skonstruowany, łatwy w utrzymaniu i skalowalny kod.

TECHNICAL SKILLS: HTML5, CSS, Webpack, npm, ReactJS

 Wielkośc zespołu w Warszewie: 22-30 osób

Godziny pracy: 8-18

Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa lub częściowo zdalnie (1-2 dni w tygodniu w biurze)

 Projekty: aplikacje IoT w medycynie, opiece zdrowotnej i profilaktyce zdrowotnej, Smart Home, connected bathroom. Praca typowo nad rozwojem.

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia z React JS
  • Minimum 4 lata doświadczenia jako Web Developer
  • Angielski na poziomie sprawnej komunikacji (jeden z etapów rekrutacji jest w języku angielskim)
Obowiązki:
  • Zatrudniona osoba będzie pracować nas systemem dla klienta. System będzie obejmował część backendową (Python/Django), webową (ReactJS) oraz aplikację Android (lustro inteligentne CareOS).Projekt z zakresu connected beauty.
  • Stosowanie najlepszych praktyk (best practices) i dbanie o jakość kodu
Mile Widziane:
  • Doświadczenie z Django/Pythonem
  • Doświadczenie w zakresie kodów infrastruktury (Docker, Kubernetes i Terraform)
  • Wiedza o Jenkinsie
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny i sportowy
  • Indywidualna ścieżka rozwoju zawodowego
  • Szkolenia i konferencje branżowe wg uznania

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667