Senior React Developer, nr ref. 28/2021
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Do 23 000 pln netto na B2B

Do 18 000 pln brutto na UoP

Firma: specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IoT oraz oprogramowania mobilnego dla klientów konsumenckich i przemysłu. Spółka jest częścią francuskiej firmy IT. Posiada aktualny certyfikat francuskiego ministerstwa rozwoju i innowacji od 7 lat. Tworzy i integruje kompletne systemy, począwszy od produkcji sprzętu IoT, poprzez tworzenie oprogramowania i analizę danych w oparciu o sztuczną inteligencję (machine learning / big data), aż po aplikacje internetowe i mobilne. Produkty firmy prezentowane są na takich wydarzeniach jak: CES, Google l/O, VivaTech, etc.

Ścieżka kariery/ możliwe awanse: firma jest w fazie aktywnego wzrostu. Ma program rozwoju kariery zarówno w kierunku ekspertyzy technicznej, jak i zarządzania ludźmi. Oczywiście kandydat może rozwijać się w obu kierunkach (np. poprzez objęcie stanowiska liderskiego). Pracujemy w środowisku zorientowanym produktowo, nie ma tak częstych zmian klienta / środowiska / zespołu, jak w typowym software housie.

Podział czasu pracy: 80 % development, 10% bug fixing, 5% spotkania, 5% dekumentacja

Lokalizacja: Warszawa lub praca 100% zdalna (bez konieczności przyjazdu do biura)

Projekty: barnża IoT w medycynie, opiece zdrowotnej i profilaktyce zdrowotnej, smart home

Wielkośc zespołu projektowego: 5 osób

Wielkość zespołu w Warszawie: 30-40 osób

Wymagania:
  • Wymagania techniczne: React, React Native, JavaScript, HTML / CSS, Git
  • Narzędzia: Jira, Trello, Confluence, GitHub, GIT, Jenkins, Agile, Scrum.
  • Preferowane 3-4 letnie doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku
Obowiązki:
  • Odpowiedzialność za jakość produktu
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań technicznych
  • Współpraca z zespołem projektowym, produktowym oraz QA
Mile Widziane:
  • Znajomość TypeScript
  • Doświadczenie z iOS/Android
Oferujemy:
  • Opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Szkolenia i konferencje branżowe
  • Indywidualna ścieżka kariery

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667