React Native Developer, nr ref. 34/2020
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

19 000 - 23 000  zł na B2B. Możliwe także UoP. W przypadku B2B 20 dni płatnego urlopu.

Opis:

Miejsce pracy: Warszawa, dzielnica Ochota.

Stack technologiczny w firmie:

• React Native

• Java, Angular, React, JS, HTML5

• PostgreSQL, Oracle, MongoDB

• REST APIs, APIgee, Webmethod

• Docker, Kubernetes, Openshift

• Jenkins, GoCD

Projekt: Projekt jest cały czas w fazie dużego rozwoju, dlatego znaczna częśc pracy to praca twórcza.  Utrzymanie to 20%, część projektu została już wykonana i działa na produkcji

Wielkośc firmy: ok 300 osób

Godziny pracy: praca odbywa się w elastycznych godzinach pracy, najczęściej między 8, a 10.

Ze wzgledu na obecna sytuacje praca odbywa sie zdalie do odwołania.

Zespół: duzy międzynarodowy projekt. Zespoły składaja się z programistów, devopsów, analityków i testerów.

Rekrutacja: Rozmowa Hr-owa zdalna (ok 40 minit), zadanie do wykonania w domu, rozmowa zdalna z osobą techniczną (ok 1 h)

Wymagania:
  • Znajomość języka polskiego oraz angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych, zaplecza i interfejsu API, zwłaszcza w technologii React Native
  • Doświadczenie w co najmniej jednym z następujących języków: JavaScript, Java, Go, C / C ++
  • Doświadczenie z co najmniej jednym z następujących frameworków: Angular, Node, React
  • Dobre praktyki programistyczne: kontrola wersji, testowanie, jakość kodu i automatyzacja
Obowiązki:
  • Zatrudniona osoba będzie zaangażowana we wszystkie aspekty dostarczania UX, projektowania, wdrażania, testowania i optymalizacji. Będzie częścią zespołu, którego misją jest zapewnienie optymalnej mobilności milionom klientów, ułatwienie rejestracji i korzystanie z usług.
Oferujemy:
  • Dodatkowe benefity: FitProfit, Medicover, finansowanie certyfikatów technicznych, imprezy integracyjne, drużyna piłki nożnej i inne aktywności sportowe jak, np. biegi.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403