React Native Blockchain Developer, nr ref. 319/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

15000 - 20000 zł netto na B2B

Firma mająca swoją siedzibę w Warszawie (śródmieście), od kilku lat istniejąca w społeczności Blockchain poszukuje do swojego zespołu React Native Blockchain developera.

Firma stworzyła swój punkt kompleksowej obsługi startupów blockchain.

Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość: React Native, JavaScript, ES6
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Obowiązki:
  • Uczestniczyctwo w projektach blockchain i rozwijanie swoich umiejętności w zakresie technologii blockchain
Mile Widziane:
  • Znajomość: Ethereum, Blockchain, Solidity, Type Script
  • Wykształcenie techniczne
Oferujemy:
  • możliwość pracy z najlepszym zespołem blockchain w Polsce
  • praca z wysokiej jakości bazą kodów
  • prosty proces: TDD, programowanie parami
  • możliwość rozwoju osobistego
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu
  • prywatna opieka medyczna

Osoba prowadząca projekt:
Agnieszka Hornowska
a.hornowska@new-invest.pl
Tel: +48 661 351 661