React Developer , nr ref. 20/2022
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

do 150 zł/ h na B2B (możliwe płatne urlopy)

Firma: działa na rynku 30 lat. Głowna siedziba w UK. Jest zatwierdzona przez BACS do obsługi płatności typu direct debit i jest certyfikowanym partnerem Microsoft oraz Apteco Faststats.

Branża: fintech, usługi płatnicze

Wielkość firmy w Polsce: aktualnie 25 osób, trwają kolejne zatrudnienia

Kilka informacji o projekcie: innowacyjna platforma płatnicza zbudowana w oparciu o natywną architekturę mikroserwisową działającą na AWS z wykorzystaniem infrastruktury bezserwerowej (AWS ECS + Fargate). Proces CI/CD jest zarządzany przez zespół DevOps (Terraform) a wszystkie  usługi są objęte testami automatycznymi przy użyciu BDD. Projekty są rozwijane przy użyciu .NET core z C# i w pierwszej kolejności tworzy API. Udostępniamy interfejs REST API, który umożliwia innym platformom integrację z ich produktem. Dane przechowywane są w różnych silnikach baz danych zarządzanych przez AWS (PostgresSQL i DynamoDB). Posiadają portal do zarządzania opracowany przy użyciu React JS. Ponieważ kontynuują ulepszanie platformy chcą poszeżyć zespół o  React Developera, który będzie pracował jako część  zespołu rozwojowego, aby pomóc w dostarczaniu nowych funkcji i możliwości produktu.

Godziny pracy: start między 8 a 10

Tryb pracy: zdalny lub hybrydowo w Krakowie - zależy od preferencji kandydata

Stack technologiczny w firmie: C# net.core +, Typescript, Cloud – AWS, ReactJS

Wielkość zespołów: 4-6 programistów oraz 2 testerów.

Proces rekrutacji (online):

- spotkanie techniczne odbywa się z osobami z UK, prowadzone w j. Angielskim, które trwa ok godziny

- decyzja

Wymagania:
  • Doświadczenie w ReactJS i REST API
  • Doświadczenie z ReactJS, Redux
  • Praca z built-in Hooks i budowanie custom Hooks
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Doświadczenie w używaniu CI/CD
  • Doświadczenie w zakresie praktyk bezpiecznego kodowania
  • Zrozumienie nowoczesnych procesów i metodologii rozwoju
  • Zwolennik praktyk rozwojowych, w tym TDD/BDD i DDD
Obowiązki:
  • Współpraca z całym zespołem w celu przyczynienia się do rozwoju i dostarczania nowych funkcji produktów przy użyciu następujących technologii :
  • o ReactJS, TypeScript, JavaScript, HTML, CSS
  • o API: REST API
  • Analizowanie wymagań biznesowych, projektów wewnętrznych i wymagań niefunkcjonalnych
  • Przestrzeganie najlepszych praktyk branżowych, wytycznych dotyczących kodowania i bezpiecznych praktyk rozwojowych
Oferujemy:
  • Karta multisport
  • Prywatna opieka medyczna

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667