Fullstack Developer , nr ref. 22/2022
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

20 000 - 22 000 pln netto na B2B

Firma: specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IoT oraz oprogramowania mobilnego dla klientów konsumenckich i przemysłu. Spółka jest częścią francuskiej firmy IT. Tworzy i integruje kompletne systemy, począwszy od produkcji sprzętu IoT, poprzez tworzenie oprogramowania i analizę danych w oparciu o sztuczną inteligencję (machine learning / big data), aż po aplikacje internetowe i mobilne.

Klient dla ktorego będzie wykonywany projekt: francuska firma, której produktem jest oprogramowanie do zarządzania biurami w trybie hybrydowym (rezerwacja miejsc, itp.). Firma dynamicznie się rozwija, ma klientów pośród znanych firm/marek i chce rozszerzyć zespół programistyczny o zewnętrznych deweloperów. Nie jest to tymczasowe, ale długoterminowa strategia. Produkt jest świeży, napisany z uwzględnieniem nowoczesnej architektury i wzorców (nie ma legacy code do utrzymania).

Wielkość zespołu w Warszewie: 30 osób

Godziny pracy: start 8-9 , praca zdalna

Lokalizacja: Warszawa lub praca 100 % zdalna także po Covid

Proces rekrutacyjny:

- rozmowa HR

- live coding podczas rozmowy technicznej

Wymagania:
  • Preferowane 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Typescriptu (frontend i backend)
  • Bardzo dobra znajomość ReactJS / ReactQuery
  • Bardzo dobra znajomość NestJS / TypeORM
  • Dobra znajomość Google Cloud
  • Praca w stacku Github
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego ( praca w międzynarodowym zespole)
Obowiązki:
  • Uczestnictwo w rozwoju / ewolucjach projektu
  • Pisanie czystego kodu z zachowaniem dobrych praktyk
  • Praca zgodna z podziałem (backend/frontend)
Oferujemy:
  • Szkolenia i konferencje branżowe
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Pakiet sportowy

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667